یکشنبه, 10 مهر 1401
صفحه نخست  /  اخبار  /  حضور کم نظیر موسیقیدانان و اساتید موسیقی واستقبال بیشمار مردم در افتتاحیه نمایشگاه عکس و موسیقی نت های بی پایان با هنرمندی معین هاشمی نسب
شنبه, 29 آذر 1393 ساعت 20:25

حضور کم نظیر موسیقیدانان و اساتید موسیقی واستقبال بیشمار مردم در افتتاحیه نمایشگاه عکس و موسیقی نت های بی پایان با هنرمندی معین هاشمی نسب

رای دادن به این مورد
(0 رای)
در تاریخ 28 ام آذر ماه در روز جمعه، نگارخانه مینا میزبان تعداد کثیری از هنرمندان و اساتید موسیقی و دیگر رشته های هنری و ادبیات بود، بازدید بسیار قالب توجه و استقبال شدید مردم از این نمایشگاه نگاه هارا به خود جلب کرد.
 
خاص بودن این نمایشگاه در خصوص چگونگی برگزاری آن، فضای آن را در روز افتتاحیه به یک فضای گرم و پر از رنگ، عکس و موسیقی تبدیل کرده بود.
 
دیدن عکسهای موسیقیدانان در سبکهای مختلف ، به همراه گذاردن هدفون بر روی گوش و گوش دادن به موسیقی آنها، گالری را به یک گالری منحصر به فرد تبدیل کرده که مخاطبین غیر موسیقیایی نیز از آن لذت میبرند.
 
حضور بزرگانی همچون، استاد نادر مشایخی و استاد مجید درخشانی و علی اصغر قره باغی و بهزاد شیشه گران ،دکتر جواد مجابی، خانم ناستین مجابی، رضا فیاضی ، رسول یونان،رضا شنطیا و حضور فیزیکی چهره های مطرح موسیقی که عکسهایشان در نمایشگاه بود، مانند جناب علیرضا قربانی، علی قمصری، حمیدرضا دیبازر، بابک ریاحی پور، همایون نصیری،ایمان جعفری پویان ، علی جعفری پویان، سینا سرلک، هانیبال یوسف، کامران منتظری، اردوان انزابی پور،پویا سرایی، مهیار علیزاده، نگار خارکن، مهرداد پاکباز، هانا کامکار، سروش قهرمانلو، آرش قهرمانلو، سهراب برهمندی، سپیده خداوردی، تینا جامه گرمی،علیرضا میرآقا، نیلوفر ابراهیمی، امید محرم زاده، پیام رونق، پدرام درخشانی،ترگل خلیقی، سحر محمدی، سعید پیلتن، علی اظهری  و... موجب جذاب تر شدن این نمایشگاه شده بود.
 
هاشمی نسب در خصوص افتتاحیه و برگزاری آن چنین می گوید:
 
این نمایشگاه با شعار صلح ، همیاری و همدلی جامعه جوان موسیقی شروع شد و با چنین استدلالی جلو رفت که ناب بودن یک موسیقی در یک سبک خاص خلاصه نمیشود بلکه در محتوا، هارمونی و فلسفه شکلگیری آن تعریف می شود. و این جزء معدود دفعاتی بود که این تعداد موسیقیدان ، رو در روی مردم اینگونه انرژی همدیگر را در قالب عکس و موسیقی به اشتراک میگذاشتند.
 
هدف نیز همین بود، تلفیق حس بینایی و شنوایی ، هم زمان و در تنوع های گوناگون، مخاطبی را که حتی تجربه آشنایی با موسیقی ناب را ندارد را نیز درش انگیزه ایجاد میکند و به تفکر وا میدارد. رسالت یک هنرمند نیز همین است، ارتقاء شعور موسیقیایی مردم یک جامعه وظیفه هنرمند است و در مقابل آن عدم ارتقا و یا شاید پس رفت آگاهی آن نیز مسئولیتش باز، با خود هنرمند است. امید بر آن دارم که این نمایشگاه قدم کوچکی در باب این رسالت بر داشته و تحولی هر چند کوچک در درون مخاطب ایجاد کند.
گالری تصاویر این نمایشگاه را از اینجا مشاهده کنید. 
مشاهده 2147 مرتبه